Pneumatiky Solideal a Galaxy

Výrobci pneumatiky Solideal a Galaxy

Výrobce Galaxy

GALAXY

- značka Galaxy se zrodila v Americe, ale prodává se po celém světě. Galaxy se specializuje na určité segmenty, poskytuje zákazníkům produkty a řešení, která jsou pro určitou aplikaci účelové.

Galaxy Hulk nabízí jednu z nejvyšších kvalit svoji hloubkou vzorku, zatímco Galaxy Beefy Baby bylo celosvětovým standardem a vlajkovou lodí pro značku za více než dvě desetiletí. Galaxy pneumatiky poskytují vynikající výkon, dlouhou životnost a výjimečnou kvalitu. Pneumatiky pro nakladač a celou škálu strojů v průmyslu.

Široká škála Galaxy zemědělských pneumatik je určen pro použití v terénu a dopravě. Zemědělská řada Galaxy je k dispozici pro traktory, vozy, samohybné stroje, nářadí atd.

Výrobce Solideal

Camoplast Solideal

- je přední světový odborník v oblasti návrhu, výroby a distribuce pneumatik, kol, pryžových pásů, a podvozkových systémů k manipulaci s materiálem.

Se silou světového týmu - více než 8000 specializovaných pracovníků. Výrobní závody v USA, Kanadě, Evropě a Asii. Výrobky jsou expedovány do celosvětové distribuční sítě. Na každém místě se tým Solideal věnuje uspokojování potřeb zákazníků. Jako strategický dodavatel Original Equipment Manufacturers (OEM), dodává také výrobky přímo do jejich montážních linek.